Loading
Özgürlüğü yaşamak için...

Hakkımızda

Livia Garden Otel 2020 yılında faaliyete başlamıştır.Kültür Şehri Selçuk'ta yer alan mimari ve tarihi özellikler düşünülerek tasarlanan otelimizde misafirlerin konforlu bir tatil geçirmeleri için tüm detaylar düşünülmüştür. Otelimizde Açık havuz , Alakart Restaurant-Bar , Türk Hamamı gibi hizmetler sunulmaktadır.

Livia Otel

Özgürlüğü Yaşamak İçin...

Otellerimiz kültür şehri olarak bilinen Antik Selçuk diye tabir edilen bölgede bulunmakta olup her iki otelimiz arasındaki mesafe 100 Mt’dir.. Efes müzesine, İsa Bey Cami , Artemis Tapınağı , St. John Kilisesi gibi ören yerlere yürüme mesafesinde olup Efes Antik kentine 3 km. Meryem Ana evine 9 km. Şirince Köyüne 8km. mesafede yer almaktadır.

Selçuk bölgesinde yer alan tüm gezilecek noktalara çok yakın bir konumda bulunan otelimiz, sunduğu konfor ile siz değerli misafirlerini memnun etmeyi ilke edinmiştir. Özgürlüğün tadını yaşamanız için sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız.

Otellerimizde Covid_19 ve diğer hijyen tedbirleri ile ilgili tüm önlemler misafirlerimizin sağlığı düşünülerek profosyonel bir şekilde düzenli aralıklarla uygulanmaktadır.