Loading
Özgürlüğü yaşamak için...

Hakkımızda

Livia Otel 2016 yılında faaliyete başlamıştır.Kültür Şehri Selçuk'ta yer alan mimari ve tarihi özellikler düşünülerek tasarlanan otelimizde misafirlerin konforlu bir tatil geçirmeleri için tüm detaylar düşünülmüştür. Otelimizin çalışma konsepti misafirlerinin istekleri odaklı olup , hizmette yüksek kalite sunulmaktadır.

Livia Otel

Özgürlüğü Yaşamak İçin...

Livia Otel Selçuk şehir merkezinde yer almaktadır. Livia Otel Efes Müzesine 50 Mt, St John Bazilikasına 100 Mt, Artemis Tapınağına 200 Mt, İsabey Camisine 300 Mt , Selçuk Otogarına 200 Mt mesafede bulunmaktadır. Ayrıca Meryem Ana Evi 4 Km, Efes Antik Kenti 2 Km, Şirince 8 Km, Pamucak Sahili 5 Km, Kuşadası 15 Km mesafede yer almaktadır.

Selçuk bölgesinde yer alan tüm gezilecek noktalara çok yakın bir konumda bulunan otelimiz, sunduğu konfor ile siz değerli misafirlerini memnun etmeyi ilke edinmiştir. Özgürlüğün tadını yaşamanız için sizleri misafir etmekten mutluluk duyacağız.

Otellerimizde Covid_19 ve diğer hijyen tedbirleri ile ilgili tüm önlemler misafirlerimizin sağlığı düşünülerek profosyonel bir şekilde düzenli aralıklarla uygulanmaktadır.